Informacja dla osób, które złożyły wniosek o zakup węgla
Uwaga! Informujemy, że osoby które złożyły wniosek o zakup węgla - w ramach zakupu preferencyjnego - i zostały pozytywnie zweryfikowane, powinny dokonywać wpłat w kasie Urzędu Miejskiego celem odbioru węgla na składzie. Termin na odbiór węgla upływa 31 grudnia 2022 roku.
Zwracamy się przy tym z prośbą do osób, które złożyły wniosek, a rezygnują z dokonania zakupu do końca 2022 roku, o podanie takiej informacji w formie pisemnej w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Woźnikach.
