Gmina Woźniki

Koronawirus. Pamiętajmy o zasadach i rygorach

Sytuacja epidemiczna w kraju jak i w naszym regionie pogarsza się. Dlatego prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad i przypominamy o rygorach sanitarnych.

- My mamy sezon urlopowy, wakacje, ale nie ma go koronawirus. Dlatego nie lekceważmy podstawowych zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Pamiętajmy o zdrowiu swoim i swoich bliskich, zwłaszcza osób w podeszłym wieku. Zachowujmy dystans społeczny, nośmy maseczki. Niech wakacje kojarzą się z odpoczynkiem na plaży czy w górach a nie z pobytem na oddziale zakaźnym – mówi Beata Bacior, zastępca burmistrza Woźnik.

W związku z dynamicznie rozwijająca się sytuacją epidemiczną prosimy również mieszkańców o ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Urzędzie Miejskim.

Przypominamy, że większość spraw można załatwić telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem ePUAP. Zwiększy to Państwa bezpieczeństwo oraz pozwoli uniknąć kolejek i ograniczyć czas oczekiwania na miejscu.  W przypadku konieczności kontaktu bezpośredniego z urzędnikiem zalecamy wcześniejsze telefoniczne lub mailowe uzgadnianie konkretnego terminu wizyty.

Osoby wchodzące do budynku będą proszone o wypełnienie oświadczenia i wyrażenia zgody na pomiar temperatury. Zobowiązane będą również do dezynfekcji rąk, noszenia maseczek ochronnych oraz zachowania dwumetrowego dystansu społecznego.  

Wszystkie sprawy są przyjmowane i rejestrowane w Biurze Podawczym (parter).

Przy wnoszeniu na rzecz gminy należnych opłat zaleca się korzystanie z elektronicznych metod płatności.

Godziny otwarcia UM:

Poniedziałek 7:30 - 16:00
Wtorek 7:30 - 16:00
Środa 7:30 - 17:00
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:00.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności