Lodowisko nieczynne do odwołania
Zgodnie z rządowym rozporządzeniem od 28 grudnia, co najmniej do 17 stycznia, zamknięte będą m.in.: baseny, hale sportowe, stoki narciarskie i lodowiska.
W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że sztuczne lodowisko przy SP w Woźnikach będzie od 28 grudnia br. do 17 stycznia 2021 r. całkowicie wyłączone z użytkowania.
Treść rozporządzenia isap.sejm.gov.pl.
