Gmina Woźniki

Mistrzostwa w karate w Woźnikach

W Woźnikach odbędą się Mistrzostwa Polski Południowej Polskiej Federacji Kuokushin Karate oraz Turniej Karate Kyokushin dla Juniorów o Puchar Burmistrza Woźnik. Zawody odbędą się 19 i 20 października.

W sobotę, 19 października ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU z siedzibą w Lubszy po raz drugi będzie organizował Mistrzostwa Polski Południowej Polskiej Federacji Kyokushin Karate na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Józefa Lompy w Woźnikach.

Zawody skierowane są do klubów sportowych, przynależących do Polskiej Federacji Kyokushin Karate oraz klubów zaprzyjaźnionych z terenu całej Polski i z zagranicy. W trakcie Mistrzostw rozegrane zostaną dwie konkurencje: konkurencja "KATA" z podziałem na wiek zawodników oraz konkurencja "KUMITE" z podziałem na wiek i wagę zawodników.

Dla sympatyków karate przygotowano też dodatkowe atrakcje: pokaz Karate Kyokushin - Tameshiwari ( rozbijanie twardych przedmiotów ), pokaz IKEN Grupa z Miasteczka Śląskiego a zaprosiliśmy oraz Klubu KENDO.

Natomiast w niedzielę, 20 października,  odbędzie się już po raz czwarty Turniej Karate Kyokushin dla Juniorów o Puchar Burmistrza Woźnik, w którym wezmą udział najmłodsi zawodnicy z wszystkich sekcji Klubu (Woźniki, Boronów, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie) oraz zaprzyjaźnionych Klubów z Polskiej Federacji Karate Kyokushin, np. z Tworoga, Jaworzna, Mysłowic. W trakcie turnieju rozegrane zostaną dwie konkurencje: "WALKA NA TARCZY" oraz "KATA". 

Wstęp wolny. 

plakat turnieju karate

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności