Gmina Woźniki

Obchody Święta Niepodległości

Z powodu pandemii, obostrzeń i troski o zdrowie mieszkańców w tym roku obchody Narodowego Święta Niepodległości będą miały skromniejszy wymiar.

Obchody z okazji 102. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczną się o godzinie 10.00 mszą świętą - w intencji Ojczyzny - w kościele Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Woźnikach. Następnie delegacja Urzędu Miejskiego złoży kwiaty przy pomniku Poległych Obrońców Ojczyzny na Wzgórzu Florianek oraz na woźnickim i lubszeckim cmentarzu.

Msze święte w intencji Ojczyzny odbędą się także w kościele św. Jakuba w Lubszy – o godzinie 10.00 oraz w kościele św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Babienicy – o godzinie 17.00.

Przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa związanych z pandemią. Pamiętajmy, że obecnie w kościołach może przebywać 1 osoba na 15 mkw.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności