Gmina Woźniki

Pamiętaj o złożeniu deklaracji CEEB

Przypominamy, że zostało tylko kilka dni na złożenie deklaracji CEEB przez obywateli i zarządców, którzy do 30 czerwca 2022 r. mają obowiązek zadeklarować źródło ogrzewania swojego budynku (dla źródeł ciepła uruchomionych przez 1 lipca 2021 r.).

Jeśli posiadasz źródło ciepła np. takie jak: piec typu „koza”, piec na paliwo stałe, piec kaflowy, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa, kominek znajdujące się w budynku niezamieszkałym lub będącym pustostanem również jesteś zobowiązany do złożenia deklaracji CEEB.

Celem złożenia deklaracji jest pozyskanie rzetelnych i wiarygodnych informacji od mieszkańców na temat używanych źródeł ogrzewania swoich domów oraz stosowanego opału. Zebranie tych informacji w jedna bazę, pozwoli podejmować skuteczne działania mające na celu poprawę jakości powietrza.

Więcej informacji - kliknij

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności