Gmina Woźniki

Rzemieślnicy świętowali

mężczyźni trzymają sztandar podczas mszy świętej w intencji rzemieślników

W sobotę, 19 marca, rzemieślnicy z naszej gminy świętowali uroczystość świętego Józefa – swojego patrona.

Msza święta w intencji rzemieślników odbyła się w parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Woźnikach. Po niej mechanicy, stolarze, budowlańcy, fryzjerzy i pozostali przedsiębiorcy przeszli na uroczysty obiad do sali OSP w Woźnikach. Tam burmistrz Woźnik Michał Aloszko i jego zastępca Beata Bacior podziękowali rzemieślnikom za trud ich pracy, wręczając dyplomy i okolicznościowy upominek.

- Z okazji dnia waszego patrona świętego Józefa Rzemieślnika, w imieniu swoim i mieszkańców Gminy Woźniki, dziękuję rzemieślniczej braci za codzienną pracę i wkład w gospodarczy rozwój Gminy Woźniki – mówił burmistrz. - Lokalne rzemiosło i rękodzieło zasługuje na szczególną uwagę. Tworzycie wysokiej jakości, niejednokrotnie oryginalne, produkty. To ważny element budowania naszej lokalnej tożsamości - dodał.

Galeria zdjęć

_S2A2534 _S2A2538 _S2A2544 _S2A2568 _S2A2570 _S2A2573 _S2A2575 _S2A2577 _S2A2578 _S2A2579 _S2A2582 _S2A2584 _S2A2594 _S2A2608 _S2A2636 _S2A2644 _S2A2463 _S2A2472 _S2A2479 _S2A2483 _S2A2486 _S2A2490 _S2A2502 _S2A2523 _S2A2530
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności