Gmina Woźniki

Urząd Miejski powraca do pracy w normalnym trybie

Z dniem 1 marca 2022 roku Urząd Miejski w Woźnikach powrócił do zwyczajowego trybu pracy.

Od 24 stycznia do 28 lutego 2022 roku wprowadzono środki zapobiegawcze i ograniczenia w pracy Urzędu. Miało to związek z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 odnotowywaną na terenie całego kraju.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności