Gmina Woźniki

Zmiany w zarządzie MLKS Woźniki

Po 16 latach kierowania Miejskim Ludowym Klubem Sportowym w Woźnikach Henryk Gorol postanowił złożyć rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu. - W imieniu mieszkańców Gminy ogromnie dziękuję Panu Henrykowi za cały okres pracy w MLKS Woźniki. Przez te lata klub odniósł wiele sukcesów sportowych, rozwinął odpowiednią infrastrukturę sportową, zorganizował świetny system szkolenia młodzieży - i w konsekwencji tych działań - stał się rozpoznawalną marką na Śląsku - Burmistrz Woźnik Michał Aloszko.

Nowo wybranemu prezesowi - Piotrowi Kamińskiemu - oraz całemu zarządowi MLKS Woźniki życzymy pomyślności w kierowaniu klubem, ciągłego rozwoju akademii piłkarskiej oraz wielu sukcesów sportowych. Niech Wasza praca przyniesie wiele radości i dumy sympatykom żółto-niebieskiego klubu.

 

Henryk Gorol - były prezes MLKS Woźniki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności