Gmina Woźniki

Odszedł Herbert Raj, wieloletni prezes OSP Babienica

4 maja na wieczną służbę odszedł druh Herbert Raj, przewodniczący komisji rewizyjnej i wieloletni prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Babienicy.

Herbert Raj w szeregi OSP Babienica wstąpił w 1962 roku. W 1989 roku został prezesem OSP Babienica i pełnił tę funkcję do 2001 roku. Od 2001 był przewodniczącym komisji rewizyjnej.

„Do samego końca aktywnie uczestnicz w zebraniach walnych oraz często rozmawiał i dzielił się sowimi doświadczeniami z innymi druhami. W szeregach OSP spędził ponad 59 lat. Druh był wspaniałym człowiekiem, strażakiem, wzorem do naśladowania” – napisali w mediach społecznościowych strażacy OSP Babienica.

Msza św. żałobna za zmarłego odbędzie się 8 maja o godz. 10:00 w kościele św. Stanisława w Babienicy.

fot. OSP Babienica.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności