30 lat samorządności
27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze, całkowicie wolne wybory samorządowe. Co roku, z tej okazji, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego.
- Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim współtworzącym samorząd w naszej Gminie – Radnym, Sołtysom, Radom Sołeckim, Organizacjom III Sektora oraz Pracownikom Samorządowym. Dziękuję za Wasze zaangażowanie, kreatywność i pracę wykonywaną dla dobra naszej lokalnej społeczności. Życzę Wam, w tym trudnym dla nas czasie, wytrwałości i powodzenia w działaniach, a przede wszystkim zdrowia. Pamiętajmy, że realizacja ambitnych zamierzeń polega na wymianie poglądów i szukaniu kompromisu. Współpracując razem, możemy osiągnąć więcej - mówi burmistrz Woźnik Michał Aloszko.



