Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Od 15 czerwca w Gminnym Zespole Ośrodków Zdrowia w Woźnikach czynne będzie - od poniedziałku do piątku - laboratorium. Natomiast od 17 czerwca przyjmować będzie chirurg.