Otwarcie Biblioteki
Dobra informacja dla miłośników książek. Od poniedziałku, 11 maja, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Woźnikach ponownie będzie otwarta dla czytelników.
Książki wypożyczymy we wszystkich filiach w następujących godzinach:
Woźniki - pon: 7:30-14:30, wt-pt: 11:00-18:00
Lubsza - pon, wt, śr, pt: 11:00-17:00, czw: 8:00-14:00
Babienica - pon, wt, śr, pt: 12:00-18:00, czw: 8:00-14:00
Prosimy Państwa o stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa.
Dzisiaj wszystkim Bibliotekarzom, z okazji ich święta, życzymy zdrowia, siły i satysfakcji z wykonywanej pracy. Dziękujemy!

