Pamiętamy o zmarłych
Uczniowie szkoły podstawowej w Woźnikach upamiętnili zmarłych nauczycieli. O groby poległych powstańców i żołnierzy zadbał Urząd Miejski w Woźnikach.
W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych uczennice Szkoły Podstawowej im. Józefa Lompy w Woźnikach odwiedziły groby zmarłych nauczycieli uczących w tej szkole. Na cmentarz udały się, pod opieką wychowawcy, Aleksandra i Marta. Dziewczyny posprzątały groby i zapaliły na nich znicze z symbolicznymi oznaczeniami. Pamiętały także o patronie szkoły - Józefie Lompie. W ten sposób podkreśliły, że zarówno one jak i cała szkoła wciąż pamiętają o zasługach tych nauczycieli, tego co wnieśli i co pozostawili po sobie.




Kwiaty i znicze pojawiły się również na grobach powstańców i żołnierzy. Urząd Miejski, w imieniu wszystkich mieszkańców gminy, uczcił w ten sposób pamięć o poległych.




