Ruszył konkurs Mistrzowie Agro
Przedstawicieli naszej gminy nominowano do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro.
To największy plebiscyt wiejski i rolniczy w Polsce prowadzony w naszym województwie przez "Dziennik Zachodni" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.
Nominacje do nagród uzyskali: Beata Golasz, sołtys Lubszy, Danuta Biadacz, sołtys Psar, Rafał Pietryga, sołtys Dyrd, Zyta Gorol, sołtys Piasku oraz KGW w Babienicy, KGW Gospodarne w Kamienicy, KGW Kamieńskie Młyny, KGW w Piasku, KGW w Ligocie Woźnickiej, KGW Frelki w Lubszy, KGW "Przebojowe" w Psarach.
Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.
Więcej o akcji www.dziennikzachodni.pl/agro

