Świąteczny Łany Skwer za nami
W sobotnie popołudnie, 19 grudnia, podczas imprezy "Świąteczny Łana Skwer" dopisała pogoda i humor. W tym wyjątkowym dla nas wszystkich okresie, chociaż na chwilę mogliśmy wspólnie - oczywiście w ramach sanitarnego reżimu - odczuć przedświąteczny nastrój.
Podczas imprezy burmistrz Woźnik Michał Aloszko wręczył dyplomy i nagrody laureatom konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Najmłodsi spotkali też świętego Mikołaja, a nawet usiedli na specjalnym tronie. Przestrzeń wokół rozświetlonej gminnej choinki wypełniła nastrojowa muzyka oraz zapach pyszności. Nie zabrakło też świątecznych, oryginalnych prezentów.
Organizatorem imprezy był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach. Natomiast choinka na Łany Skwerze stoi dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Koszęcin.
Dziękujemy też wszystkim mieszkańcom gminy, którzy wykonali piękne ozdoby na choinkę.

