W czwartek rusza lodowisko
Tegoroczny sezon na sztucznym lodowisku, znajdującym się przy Szkole Podstawowej w Woźnikach rusza w najbliższy czwartek, 17 grudnia.
Zimowa aura pozwoliła na wylanie wody i utrzymanie lodu. Szykujcie zatem łyżwy. W tym sezonie lodowisko nadal będzie udostępnione nieodpłatnie dla wszystkich chętnych.
Osoby korzystające z lodowiska zobowiązane są zachować szczególne zasady bezpieczeństwa, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz stosować się do aktualnych zasad korzystania z lodowiska.
Jednorazowo na tafli może przebywać do 30 osób. Pamiętajcie o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk i dystansie społecznym. Jeżeli macie objawy infekcji zostańcie w domu.
Lodowisko czynne jest w następujących godzinach:
od poniedziałku do piątku : 10:00 - 13:00 - szkolne grupy zorganizowane; 16:00 – 20:00 - ogólnodostępne
sobota i niedziela: 13:00 – 20:00.
Na miejscu będzie można wypożyczyć opowiedni sprzęt.
Przed rozpoczęciem zabawy na lodzie prosimy o zapoznanie się ze stosownym regulaminem korzystania z lodowiska. Wszystkie wytyczne, z którymi warto zapoznać się przed skorzystaniem z lodowiska znajdują się w plikach do pobrania.


